NAŠE SLUŽBY

Pánský střih

Potřebujete upravit svou vizáž a to nejen vlasy, ale i vousy?
V tom případě jste na správné adrese. Jsme Vám schopni poradit s problémy jako jsou lupy, padání vlasů, i s přípravky proti šedivění - ale také  v péči o pánské vlasy.


Naše zkušené kadeřnice Vám ochotně poradí, jaký střih se hodí k vašemu typu obličeje, a co by vám nejlépe slušelo.

Dámský střih

Chcete se nechat ostříhat podle nejnovějších trendů? Potřebujete se poradit o stylu účesu, barvě vlasů? Neváhejte a zastavte se k nám. U nás nabízíme odborné poradenství v příjemném, pohodlném a klidném prostředí. Bezproblémové parkování v blízkosti salonu. Vzhledem k dlouhodobé zkušenosti dokážeme přesně diagnostikovat vlasy a doporučit následnou péči v salonu i doma. 

Dětský střih

Naše kadeřnictví nabízí stříhání dětí všech věkových kategorií. Stříháme slečny a mladé muže ve věku teenagerů ale i nejmenší děti od prvních vlásků. Našim nejmenší zákazníkům, slečnám, klukům, ale i teenagerům nabízíme klasické i moderní dětské účesy podle aktuálních trendů v dětské módě, nebo speciální dětské účesy, střihy pro mimořádné příležitosti. Poskytujeme odborné poradenství.

ECHOSLINE

ECHOSLINE je italská značka nabízející výrobky ve více než 50 zemích po celém světě. V současnosti je jedním z největších profesionálních výrobců produktů určených pro péči o vlasy. Všechny produkty jsou vyrobeny a vyvinuty pro všechny typy vlasů. Výrobky značky ECHOSLINE jsou zárukou profesionality, spolehlivosti a zároveň jsou i bezpečné a šetrné k vašim vlasům.